Ікона Георгія Побідоносця (Святого Юрія)

Георгій Побідоносець (Юрій Переможець) – великомученик, зарахований до лику святих. Народився в багатій і благочестивій родині.

Георгій Побідоносець (Юрій Переможець) – великомученик, зарахований до лику святих. Народився в багатій і благочестивій родині. Юнака з малих років готували стати воїном. Він відрізнявся світлим розумом і хоробрістю, був чесним і справедливим. Захищаючи від гоніння християн, Георгій роздав своє майно нужденним, звільнив рабів і повстав проти самого імператора. Потрапивши в темницю, він мужньо виносив всі муки, але від віри своєї так і не зрікся, навіть перед лицем смерті.

За мужність і духовну силу, за чудодійну допомогу стражденним образ Георгія Побідоносця особливо шанується в народі. Вважається, що Георгій Побідоносець протегує воїнам і тваринникам. До цих пір у багатьох сільськогосподаських країнах зберігся звичай вперше після зими випускати худобу на пасовище лише після дня пам'яті цього Святого. Також проводять ритуал молебню і окроплення житла святою водою.

Серед багатьох чудес, які приписувані Георгію, є один самий величний – порятунок жителів від злого змія. Цей сюжет став основою для створення багатьох ікон Георгію Побідоносця.

Кому краще всього вручати цю ікону?

Щиросердна молитва перед образом цього святого здатна захистити людей, чия професія і життя пов'язане з порятунком або захистом людей, а також їх сім'ї від різних неприємностей. Тому замовити ікону Георгія Побідоносця в подарунок краще всього для людей, які присвятили своє життя службі.

Купити ікону Георгія Побідоносця варто і військовослужбовцям. Цей образ протегує над воїнами, оберігає їх від смерті, дає хоробрість і мужність. Також цю ікону можна вручити співробітникам поліції, які несуть небезпечну і важку службу.

Святе зображення преподобного Георгія Побідоносця відмінно впишеться на робочому місці. До святого можна звертатися з молитвою у важкі хвилини, попросити про допомогу і заступництво. Відмінно підійде для начальства або співробітників.

Дану ікону можна Подарувати всім, хто відчуває проблеми з нестачею грошей. За життя преподобний Георгій допомагав усім, хто потребував матеріальної допомоги. Також образ дарують власникам імені преподобного.

Також ікона Георгія Побідоносця допомагає людям, які займаються тваринництвом. Преподобний оберігає не тільки будинок і його власників, а й усе господарство. Ікона сприяє гарному врожаю, здоров'ю худоби і успіху у веденні господарства.

Оформити заявку на купівлю ікони Георгія Побідоносця під старовину можна тут.